Trænere sæson 2022/23

Se kontaktliste her: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1drAPtu0mKvXT8rBOzJpJDGm6JgmD1hDB4c0kAtqqEzM/edit#gid=0



U5 Trillebold

    Christine Brasch Bækholm: Tlf: 30229262

 U6 og U7 Mix

    Christine Brasch Bækholm: Tlf: 30229262 (Årgangsansvarlig)

    Mai Hygum Marxen: Tlf. 20950492

    Per Jørgensen: Tlf:

    Jonas Wallin: Tlf:

    Thomas Majlund Mikkelsen: Tlf:

U8 Mix

   Katja Thornhøj-Larsen: Tlf. 28153103 (Årgangsansvarlig)

  Kristian Stryhn: Tlf. 40619807

  Dan Gilberg: Tlf. 51 969624

  Louise Thornhøj: Tlf. 26545099

U9 Drenge 

  Susanne Holst: Tlf. 28302551

U9 Pige 

   Susanne Holst: Tlf. 28302551

U11 Drenge

   Peter Marxen: Tlf. 22303029  (Årgangsansvarlig) 

   Henrik Stær Grove: Tlf. 30280747

   Henrik B. Thomsen: Tlf. 40829938

   Jacob B.  Larsen: Tlf. 29239002

   Jan Beck-Larsen: Tlf. 24597753

U11 Pige

    Maria Thuesen: Tlf. 30131376 (Årgangsansvarlig) 

    Niels Bækholm: Tlf. 41743846 

    Winnie Mølgaard: Tlf. 23740376

    Ditte Grønning: Tlf. 29663903

U13 Drenge

   Torsten Laen: Tlf. 23238464 (Årgangsansvarlig) 

   Christian Juul Hansen: Tlf.  61314447

   Line Dithmer: Tlf. 25144096 

   Trine Fynbo Okholm: Tlf. 22595978 

U13 Pige

    Pernille Fjeldgaard: Tlf. 30135651 (Årgangsansvarlig)

    Astrid Sohne Lauridsen: Tlf. 28935613 

    Lise Rejnhold Sørensen: Tlf. 61439646 

    Margit Harberg: Tlf. 61650504 

    Louise Ejlertsen: Tlf. 28967858

U15 Drenge

    Ana Razdorov Lyø: Tlf. 21636017 (Årgangsansvarlig)

    Andreo Zarkovic: Tlf: 31335562

    Jep Lauritsen: Tlf. 71786706

    Michael Dydensborg: Tlf. 20415851

U15 Pige

    Viktor Rohr: Tlf. 20532340 (Årgangsansvarlig) 

    Helene Vang: Tlf. 24458030

    Michael Ejby: Tlf. 50945868

    Lars Sommer: Tlf. 23411512

    Joachim Waage (Fysisk træner)

Målmandstræner U11-U15

    Viktor Rohr: Tlf. 20532340

    Zahra Abou-Lebde: Tlf. 53324861

U17 Drenge (OHA)

    René Hjortebjerg (Hold 1 Chef): Tlf.  27899729

    Karsten Bangsgaard (Hold 1 Assistent)

    Der arbejdes i trænere til hold 2. Meldes ud hurtigst muligt

    Stefan Moos (Fysisk træner)

U17 Pige (OHA)

    Tim Sloth (Hold 1): Tlf. 27119346

    Henrik Hestbek (Hold 1): Tlf. 20438205

    Michael Steenholdt (Hold 2-3): Tlf. 27639549

    Jacob Svensson (Hold 2-3): Tlf. 42212350

    Marcus Lindholm (Hold 2-3): Tlf. 20353811

U19 Drenge (OHA)

    Martin Hjortshøj (Hold 1 Chef): Tlf. 28601723

    Thomas B. Rasmussen (Hold 1 Assistent): Tlf.  29464656

    Mike Grau Bach (Hold 2): Tlf. 30259328

    Stefan Moos (Fysisk træner)

    Daniel "Ludo" Nielsen (Bindeled mellem ungdom og senior): 28511205

U19 Pige (OHA)

    Thomas Reeh Andersen (Hold 1): Tlf. 26718623

    Lars Sune Pedersen (Hold 1): Tlf. 23204036

    Nicolai Wowk (Hold 2): Tlf. 22271734

    Emil Drejer (Hold 2): Tlf. 26233150

    Marianne Pedersen (Hold 3): Tlf. 40797301


Adresse

Danmarksgade 12, 5000 Odense

Designed with Mobirise template